Informacja o nas PDF Drukuj Email

Specjalizujemy się w kompleksowej dekoracji wnętrz tkaninami oraz w systemach zasłaniania okien: karniszach i roletach.

Wykonujemy dekoracje okien we wnętrzach prywatnych i komercyjnych, nowoczesnych i klasycznych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferujemy większość usług i produktów związanych z dekoracją okien. Szyjemy zasłony, firany, rolety rzymskie, systemy panelowe a także narzuty i poduszki, pokrowce na krzesła i obrusy.

Właściwie dobrany karnisz, obok funkcji technicznej, jest ważnym elementem wystroju okna. Znajdziecie Państwo u nas szeroką gamę karniszy i szyn sufitowych produkowanych przez firmę ZEGAR - www.karnisz.pl i firmę FOREST - www.forestpolska.com.

Posiadamy: - aluminiowe szyny sufitowe - również z napędem elektrycznym                                                          - karnisze mosiężne, stalowe, drewniane i kute                                                                                        - mechanizmy do rolet rzymskich i austriackich - również z napędem elektrycznym

Oferujemy również żaluzje drewniane i aluminiowe, plisy, rolety Noc i Dzień oraz materiałowe, verticale w wielu modelach i kolorach dopasowanych do indywidualnych potrzeb, produkowane przez firmę DECO-SUN - www deco-sun.pl.

Na życzenie Klienta czuwamy nad całością realizacji. Ostatnim etapem jest montaż, zawieszenie i modelowanie dekoracji.

Mamy doświadczenie w wykonywaniu dekoracji, a każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia zdjęć umieszczonych w galerii, które są tylko niewielką częścią zrealizowanych przez nas projektów. Przede wszystkim jednak zapraszamy do naszego studia